• Lp. Nazwisko i imię Wynik Olimpiada rok szkolny
        1 Sebastian Kukier finalista olimpiada wiedzy ekonomicznej 2019/2020
        2 Łukasz Michalski  finalista olimpiada wiedzy ekonomicznej 2019/2020
        3 Woźniak Jakubiak  finalista olimpiada teologii katolickiej 2019/2020
        4 Krzysztof Bielski  finalista olimpiada historyczna 2019/2020
        5 Kopczyński Karol laureat olimpiada historyczna 2018/2019
        6 Dalczyński Piotr finalista olimpiada historyczna 2018/2019
        7 Bargieł Zuzanna finalista olimpiada poliglotów 2018/2019
        8 Osińska Alina finalista olimpiada filozoficzna 2017/2018
        9 Juzaszek Juliusz finalista olimpiada wiedzy ekonomicznej 2017/2018
        10 Jan Nowina –Witkowski finalista olimpiada historyczna 2016/2017
        11 Wiktor Babiński finalista olimpiada historyczna 2016/2017
        12 Sochal Aleksandra wyróznienie olimpiada języka rosyjskiego 2016/2017
        13 Tomasz Derdziuk finalista olimpiada poliglotów 2016/2017
        14 Stanisław Bęza  finalista olimpiada poliglotów 2016/2017
        15 Monika Malon  finalista olimpiada poliglotów 2016/2017
        16 Jakub Kołek finalista olimpiada przedsiębiorczości 2016/2017
        17 Balabanov Aleksander laureat olimpiada wiedzy ekonomicznej 2016/2017
        18 Jakub Kołek laureat olimpiada wiedzy ekonomicznej 2016/2017
        19 Tymoteusz Lipski finalista olimpiada wiedzy ekonomicznej 2016/2017
        20 Marczyński Piotr laureat olimpiada filozoficzna 2015/2016
        21 Zyśko Marta finalistka olimpiada filozoficzna 2015/2016
        22 Biławicz Maria wyróżnienie olimpiada języka rosyjskiego 2015/2016
        23 Odziemkowski Aleksander finalista olimpiada przedsiębiorczości 2015/2016
        24 Kołek Jakub finalista olimpiada przedsiębiorczości 2015/2016
        25 Kądeja Kordian I miejsce olimpiada poliglotów 2014/2015
        26 Tylkowski Michał II miejsce olimpiada poliglotów 2014/2015
        27 Pluciński Mateusz finalista olimpiada poliglotów 2014/2015
        28 Dąbrowski Maciej finalista olimpiada wiedzy ekonomicznej 2014/2015
        29 Odziemkowski Aleksander finalista olimpiada wiedzy ekonomicznej 2014/2015
        30 Borek Michał laureat olimpiada przedsiębiorczości 2013/2014
        31 Rudniak Marcin laureat olimpiada przedsiębiorczości 2013/2014
        32 Staszak Agata laureat olimpiada wiedzy ekonomicznej 2013/2014
        33 Rudniak Marcin finalista olimpiada wiedzy ekonomicznej 2013/2014
        34 Alaba Agnieszka złoty medal międzynarodzowa olimiada języka rosyjskiego 2013/2014
        35 Borek Michał finalista olimpiada przedsiębiorczości 2012/2013
        36 Rosiek Aleksandra laureat olimpiada języka angielskiego 2012/2013
        37 Iskra Olga laureat olimpiada języka hiszpańskiego 2012/2013
        38 Chadam Aleksandra laureat olimpiada przedsiębiorczości 2012/2013
        39 Alaba Agnieszka laureat olimpiada języka rosyjskiego 2012/2013
    • Kontakty

      • XXVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego
      • lo28.sekretariat@kochanowski.waw.pl
      • 22 844 29 21
      • ul. Wiktorska 99 02-575 Warszawa
      • lo28.sekretariat@kochanowski.waw.pl
  • Galeria zdjęć

      brak danych