• Lp. Nazwisko i imię Wynik Olimpiada rok szkolny
        1 Kocewiak Patryk laureat olimpiada wiedzy ekonomicznej 2020/2021
        2 Kukier Sebastian finalista olimpiada wiedzy ekonomicznej 2020/2021
        3 Szadkowski Artur finalista olimpiada wiedzy ekonomicznej 2020/2021
        4 Łukasik Franciszek finalista olimpiada filozoficzna 2020/2021
        5 Kocewiak Patryk finalista olimpiada przedsiębiorczości 2020/2021
        6 Kukier Sebastian finalista olimpiada wiedzy ekonomicznej 2019/2020
        7 Michalski Łukasz  finalista olimpiada wiedzy ekonomicznej 2019/2020
        8 Woźniak Jakub finalista olimpiada teologii katolickiej 2019/2020
        9 Bielski Krzysztof finalista olimpiada historyczna 2019/2020
        10 Kopczyński Karol laureat olimpiada historyczna 2018/2019
        11 Dalczyński Piotr finalista olimpiada historyczna 2018/2019
        12 Bargieł Zuzanna finalista olimpiada poliglotów 2018/2019
        13 Osińska Alina finalista olimpiada filozoficzna 2017/2018
        14 Juzaszek Juliusz finalista olimpiada wiedzy ekonomicznej 2017/2018
        15 Jan Nowina –Witkowski finalista olimpiada historyczna 2016/2017
        16 Babiński Wiktor finalista olimpiada historyczna 2016/2017
        17 Sochal Aleksandra wyróznienie olimpiada języka rosyjskiego 2016/2017
        18 Derdziuk Tomasz finalista olimpiada poliglotów 2016/2017
        19 Bęza Stanisław  finalista olimpiada poliglotów 2016/2017
        20 Malon Monika  finalista olimpiada poliglotów 2016/2017
        21 Kołek Jakub finalista olimpiada przedsiębiorczości 2016/2017
        22 Balabanov Aleksander laureat olimpiada wiedzy ekonomicznej 2016/2017
        23 Jakub Kołek laureat olimpiada wiedzy ekonomicznej 2016/2017
        24 Tymoteusz Lipski finalista olimpiada wiedzy ekonomicznej 2016/2017
        25 Marczyński Piotr laureat olimpiada filozoficzna 2015/2016
        26 Zyśko Marta finalistka olimpiada filozoficzna 2015/2016
        27 Biławicz Maria wyróżnienie olimpiada języka rosyjskiego 2015/2016
        28 Odziemkowski Aleksander finalista olimpiada przedsiębiorczości 2015/2016
        29 Kołek Jakub finalista olimpiada przedsiębiorczości 2015/2016
        30 Kądeja Kordian I miejsce olimpiada poliglotów 2014/2015
        31 Tylkowski Michał II miejsce olimpiada poliglotów 2014/2015
        32 Pluciński Mateusz finalista olimpiada poliglotów 2014/2015
        33 Dąbrowski Maciej finalista olimpiada wiedzy ekonomicznej 2014/2015
        34 Odziemkowski Aleksander finalista olimpiada wiedzy ekonomicznej 2014/2015
        35 Borek Michał laureat olimpiada przedsiębiorczości 2013/2014
        36 Rudniak Marcin laureat olimpiada przedsiębiorczości 2013/2014
        37 Staszak Agata laureat olimpiada wiedzy ekonomicznej 2013/2014
        38 Rudniak Marcin finalista olimpiada wiedzy ekonomicznej 2013/2014
        39 Alaba Agnieszka złoty medal międzynarodzowa olimiada języka rosyjskiego 2013/2014
        40 Borek Michał finalista olimpiada przedsiębiorczości 2012/2013
        41 Rosiek Aleksandra laureat olimpiada języka angielskiego 2012/2013
        42 Iskra Olga laureat olimpiada języka hiszpańskiego 2012/2013
        43 Chadam Aleksandra laureat olimpiada przedsiębiorczości 2012/2013
        44 Alaba Agnieszka laureat olimpiada języka rosyjskiego 2012/2013
    • Kontakty

      • XXVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego
      • lo28.sekretariat@kochanowski.waw.pl
      • 22 844 29 21
      • ul. Wiktorska 99 02-575 Warszawa
      • lo28.sekretariat@kochanowski.waw.pl
  • Galeria zdjęć

      brak danych