• Lp. Nauczyciel stopień awansu specjalność funkcja
        1 Świderek Marek  dyplomowany  matematyka  Dyrektor Liceum
        2 Adamowicz Eliza  dyplomowany  jezyk niemiecki  v-ce Dyrektor Liceum
        3 Arabczyk Joanna  dyplomowany   język angielski  
        4 Bargiel Beata  mianowany  matematyka 1 A 
        5 Becalik Ewa  dyplomowany  język polski 3 E_4
        6 Białek Justyna  dyplomowany  historia 3 A_3
        7 Bielska Agnieszka  dyplomowany  geografia 2 C
        8 Bober Katarzyna mianowany wos/historia 1 E
        9 Cichowska Beata  mianowany wychowanie fizyczne  
        10 Dmowska-Zielińska Hanna  dyplomowany   język włoski, język francuski  
        11 Domalewski Wojciech dyplomowany informatyka  
        12 Dziwińska Agnieszka dyplomowany matematyka  
        13 Filipowicz Małgorzata  dyplomowany wychowanie fizyczne  
        14 Grądzki Bartłomiej  mianowany  biologia 2 D
        15 Grobelna Aleksandra  dyplomowany   język angielski  
        16 Gwiazda Halina  mianowany  historia  
        17 Jasińska Izabela  mianowany  wos, historia  
        18 Karbarz Monika mianowany  chemia 3 D_4
        19 Konieczna Julia mianowany matematyka 3 B_4
        20 Kowalska Ewa mianowany geografia  
        21 Kowalska-Mazur Jadwiga  dyplomowany  j.angielski 1 D
        22 Kozłowska Agnieszka  dyplomowany  fizyka  
        23 Krawczyk-Sobiech Monika  dyplomowany  język rosyjski 1 C
        24 Kruszewska Monika dyplomowany biologia  
        25 Kubaszewska Agnieszka  mianowany  język francuski/ język hiszpański  
        26 Kubat Magdalena mianowany  matematyka 3 B_3 / 3 A_4
        27 Lorek Katarzyna  dyplomowany  podstawy przedsiębiorczości/wdż  
        28 Lutomirska Renata dyplomowany biologia 3 D_3
        29 Mackiewicz Jolanta  dyplomowany  matematyka 1 B
        30 Mierzejewska Monika dyplomowany biologia  
        31 Mierzyńska Katarzyna  mianowany  biblioteka  
        32 Mikołajczyk Katarzyna  dyplomowana  język niemiecki 3 C_4
        33 Mojsa Robert  mianowany  chemia  
        34 Murdza Jarosław  mianowany  język polski 2 B
        35 Omelańczuk Katarzyna  dyplomowany wychowanie fizyczne  
        36 Patek-Olek Anna  dyplomowany  język polski  
        37 Protalińska Emilia  mianowany  j.angielski  
        38 Rongies Piotr mianowany wychowanie fizyczne  
        39 Sadlej Patryk kontraktowy wychowanie fizyczne  
        40 Setlak Urszula dyplomowany fizyka, matematyka  
        41 Sędziak Barbara  dyplomowany  język polski, dziennikarstwo 2 E
        42 Starski Daniel  mianowany  język angielski 2 A 
        43 Suska-Zięcina Monika dyplomowany  pedagog, psycholog  
        44 Szczęsna Agnieszka mianowany  biblioteka  
        45 Szczęsna Bożena  dyplomowany  pedagog, psycholog  
        46 Tomaszewski Michał dyplomowany wychowanie fizyczne  
        47 Tomczyk Jerzy kontraktowy j.angielski 3 G_3
        48 Wardal Sylwana  dyplomowany  religia/etyka  
        49 Wasilewski Czesław  kontraktowy  religia  
        50 Waszczuk-Nowicka Joanna  dyplomowany  język polski, wiedza o kulturze 3 F_3
        51 Włodarczyk Waldemar  dyplomowany  edukacja dla bezpieczeństwa  
        52 Zbiżek Tomasz  dyplomowany  fizyka, informatyka  
    • Kontakty

      • XXVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego
      • lo28.sekretariat@kochanowski.waw.pl
      • 22 844 29 21
      • ul. Wiktorska 99 02-575 Warszawa Poland
      • lo28.sekretariat@kochanowski.waw.pl
  • Galeria zdjęć

      brak danych