• Lp. Nauczyciel stopień awansu specjalność funkcja
        1 Świderek Marek  dyplomowany  matematyka  Dyrektor Liceum
        2 Adamowicz Eliza  dyplomowany  jezyk niemiecki  v-ce Dyrektor Liceum
        3 Arabczyk Joanna  dyplomowany   język angielski  
        4 Bargiel Beata  mianowany  matematyka 3 B
        5 Becalik Ewa  dyplomowany  język polski 2 E_4
        6 Białek Justyna  dyplomowany  historia 2 A_3
        7 Bielska Agnieszka  dyplomowany  geografia 1 G
        8 Bober Katarzyna mianowany wos/historia/podstawy przedsiębiorczości/ekonomia  
        9 Bujak Józef  mianowany  fizyka 2 A_4
        10 Cichowska Beata  mianowany  wf  
        11 Dmowska-Zielińska Hanna  dyplomowany   język włoski, język francuski  
        12 Filipowicz Małgorzata  dyplomowany  wf  
        13 Grądzki Bartłomiej  mianowany  biologia 1 D
        14 Grobelna Aleksandra  dyplomowany   język angielski  
        15 Gwiazda Halina  mianowany  historia  
        16 Jankowski Paweł dyplomowany matematyka 2 B_3
        17 Jasińska Izabela  mianowany  wos, historia 2 G_3
        18 Karbarz Monika mianowany  chemia 2 D_4
        19 Konieczna Julia mianowany matematyka 2 B_4
        20 Kowalska-Mazur Jadwiga  dyplomowany  j.angielski 3 F
        21 Kozłowska Agnieszka  dyplomowany  fizyka 3 A
        22 Krawczyk-Sobiech Monika  dyplomowany  język rosyjski 3 G
        23 Kubaszewska Agnieszka  mianowany  język francuski  
        24 Kubat Magdalena mianowany  matematyka 3 D
        25 Lorek Katarzyna  dyplomowany  przedsiębiorczość  
        26 Lutomirska Renata dyplomowany biologia 2 D_3
        27 Mackiewicz Jolanta  dyplomowany  matematyka 3 E
        28 Mierzyńska Katarzyna  mianowany  biblioteka  
        29 Mikołajczyk Katarzyna  dyplomowana  język niemiecki 2 C_4
        30 Mojsa Robert  mianowany  chemia  
        31 Murdza Jarosław  mianowany  język polski, wok 1 B
        32 Omelańczuk Katarzyna  dyplomowany  w-f  
        33 Patek-Olek Anna  dyplomowany  język polski, wok  
        34 Protalińska Emilia  mianowany  j.angielski  
        35 Rongies Piotr mianowany  w-f  
        36 Sędziak Barbara  dyplomowany  język polski, dziennikarstwo 1 E
        37 Sobieraj Janusz  mianowany  informatyka  
        38 Starski Daniel  mianowany  język angielski 1 A 
        39 Suska-Zięcina Monika dyplomowany psycholog  
        40 Szarowski Wojciech  dyplomowany  język polski, teatr  
        41 Szczęsna Agnieszka mianowany  biblioteka  
        42 Szczęsna Bożena  dyplomowany  pedagog, psycholog  
        43 Tomczyk Jerzy kontraktowy j.angielski  
        44 Wardal Sylwana  dyplomowany  religia  
        45 Wasilewski Czesław  kontraktowy  religia  
        46 Waszczuk-Nowicka Joanna  dyplomowany  język polski, filozofia 2 F_3
        47 Włodarczyk Waldemar  dyplomowany  edukacja dla bezpieczeństwa  
        48 Zarębska Jadwiga mianowany fizyka  
        49 Zarychta Adam  mianowany  język angielski  
        50 Zbiżek Tomasz  dyplomowany  fizyka, informatyka  

         

    • Kontakty

      • XXVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego
      • lo28.sekretariat@kochanowski.waw.pl
      • 22 844 29 21
      • ul. Wiktorska 99 02-575 Warszawa
      • lo28.sekretariat@kochanowski.waw.pl
  • Galeria zdjęć

      brak danych