• 2019/2020

         

        • Piłka ręczna chłopców – 2 miejsce WOM dzielnicowe 
        • Piłka ręczna dziewcząt – 4 miejsce WOM dzielnicowe 
        • Koszykówka chłopców – 2 miejsce WOM dzielnicowe 
        • Koszykówka dziewczęta – 5 miejsce WOM dzielnicowe 
        • Sztafeta przełaje  dziewczęta – 1 miejsce WOM dzielnicowe i
        • Sztafeta przełaje dziewczęta -7 WOM Warszawa
        • Sztafeta przełaje chłopcy – 2 miejsce WOM dzielnicowe
        • Piłka siatkowa dziewcząt - 4 miejsce WOM dzielnicowe
        • Piłka siatkowa chłopców - awansowaliśmy do szóstki, wygraliśmy mecz i z powodu epidemii koronawirusa rozgrywki zostały zawieszone.
         
        2017/2018
        •  I miejsce w klasyfikacji łącznej Mistrzostw Mokotowa w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt
        •  IV miejsce w klasyfikacji łącznej Mistrzostw Mokotowa w indywidualnych biegach przełajowych chłopców
        •  I miejsce w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt
        •  IV miejsce w sztafetowych biegach przełajowych chłopców
        •  I miejsce w klasyfikacji łącznej szkół ponadpodstawowych w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt w LXI Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży

         

                  Pływanie

        •  I miejsce w Mistrzostwach Mokotowa- Jesień 2017
        •  I miejsce w Mistrzostwach Mokotowa- Wiosna 2018

         

                   Piłka Siatkowa

        •  I miejsce w Mistrzostwach Mokotowa w siatkówce dziewcząt
        •  I miejsce w Mistrzostwach Mokotowa w siatkówce chłopców
        •  I miejsce w LXI Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży w siatkówce dziewcząt
        •  I miejsce w LXI Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży w siatkówce chłopców
        •  I miejsce w Mikołajkowym turnieju siatkówki dziewcząt
        •  III miejsce w Mikołajkowym turnieju siatkówki chłopców

                  

                  Koszykówka

        •  II miejsce w Mistrzostwach Mokotowa w koszykówce dziewcząt
        •  IV miejsce w Mistrzostwach Mokotowa w koszykówce chłopców

         

                 Piłka ręczna

         

        •  IV miejsce w Mistrzostwach Mokotowa Dziewcząt
        •  IV miejsce w Mistrzostwach Mokotowa Chłopców
        •  I miejsce w Mistrzostwach Mokotowa w lekkoatletyce w klasyfikacji ogólnej
        •  I miejsce w 6 kategoriach Mistrzostw Mokotowa
        •  III miejsce w klasyfikacji ogólnej szkół ponadpodstawowych w LXI Warszawskiej Olimpiady Młodzieży   
         

         

         

        2017

         

        • Mistrzostwo Warszawy-piłka siatkowa dziewcząt
        • 1 miejsce w sztafetowych biegach przełajowych kat. dziewcząt Mistrzostwa Mokotowa  LI WOM
        • 1 miejsce w sztafetowych biegach przelajowych kat chłopców w Mistrzostwach Mokotowa LI WOM
        • 1 miejsce mistrzostwa Mokotowa w lekkoatletyce w punktacji drużynowej dziewcząt, WOM 2017
        • 3 miejsce mistrzostwa Mokotowa w piłce nożnej szkół ponadgimnazjalnych w ramach 50 WOM 2017
        • 2 miejsce mistrzostwa Mokotowa w siatkówce chłopców szkół ponadgimnazjalnych 50 WOM 2017

         

        2016

        • 1 miejsce w siatkówce dziewcząt 50 WOM 2016
        • 1 miejsce w Mistrzostwach Mokotowa w koszykówce chłopców szkół ponadgimnazjalnych 2016
        • 3 miejsce w koszykówce chłopców 50 WOM 2016- 4 miejsce w jesiennym mokotowskim turnieju piłkarskim chłopców szkół ponadgimnazjalnych 2016
        • 4 miejsce w piłce ręcznej 50 WOM 2016
        • 1 miejsce w sztafetowych biegach przelajowych w kat dziewcząt L WOM 2016

         

        2015

         

        • 2 miejsce w Mistrzostwach Mokotowa sztafetowych biegach przelajowych w kat dziewcząt 2015
        • 1 miejsce w Mistrzostwach Mokotowa w narciarstwie alpejskim i snowboardzie szkół ponadgimnazjalnych 2015
        • 2 miejsce w Mokotowskiej Lidze Koszykówki Chłopców szkół ponadgimnazjalnych 2015
        • 1 miejsce w Mokotowskiej Lidze Siatkówki szkół ponadgimnazjalnych 2015

         

        2014

         

        • 2 miejsce w Wiosennym Mokotowskim Tyrnieju Piłkarskim chłopców szkół ponadgimnazjalnych 2014
        • 1 miejsce w Mokotowskim Otwartym Trnieju Siatkówki Trio-Volley Chłopców 2014
        • 1 miejsce dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych w Narodowm Dniu Sportu 2014
        • 4 miejsce w Mokotowskiej Lidze Koszykówki Dziewcząt szkół Ponadgimnazjalnych 2014
        • 2 miejsce w Mokotowskim Turnieju Koszykówki dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych Mokotowska Sportowa jesień 2014
        • 1 miejsce w klasyfikacji szkół ponadgimnazjalnych w Mokotowskim Turnieju Tenisa Stołowego w kategorii dziewcząt 2014
        • 2 miejsce w Mistrzostwach Mokotowa w sztafetowych Biegach przełajowych w kategorii dziewcząt 2014
        • 3 miejsce w Mistrzostwach Mokotowa w sztafetowych Biegach przełajowych w katategorii chłopców 2014
        • 3 miejsce w Mokotowskim Turnieju Koszykówki Chłopców 2014
        • 1 miejsce w Mokotowskiej Lidze Koszykówki Chłopców szkół ponadgimnazjalnych 2014
        • 1 miejsce w Mokotowskiej Lidze Siatkówki Chłopców szkół ponadgimnazjalnych 2014
        • 2 miejsce w Mokotowskiej Lidze Siatkówki Dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych 2014
        • 2 miejsce w klasyfikacji szkół ponadgimnazjalnych podczas II Memoriału im. Grażyny Jodłowskiej-Cynke kategoria chłopców w tenisie stołowym 2014

         

         

        2013

         

        • 1 miejsce w Sztafetowych Biegach Przelajowych dziewcząt Mistrzostw Mokotowa 2013
        • 2 miejsce mistrzostwa Mokotowa, koszykówka dziewcząt WOM 2013
        • 3 miejsce mistrzostwa Mokotowa, koszykówka chłopców WOM  2013

         

        2012

        • 1 miejsce mistrzostwa Mokotowa w piłkę nożna chłopców w kat. szkół ponadgimnazjalnych 2012
        • 3 miejsce w piłce nożnej chłopców  45 WOM 2012

        2011

        • 3 miejsce w koszykówce chłopców 45 WOM 2011

        2010

        • 3 miejsce w piłce ręcznej chłopców 43 WOM 2009/2010
        • 2 miejsce w siatkówce chłopców 43 WOM 2009/2010

        2009

        • 3 miejsce w trzecim finale mazowieckich koszykarskich lig szkół średnich 2009

        2008

        • 1 miejsce w turnieju siatkówki chłopców o mistrzostwa Mokotowa 41 WOM 2008
        • 1 miejsce w koszykówce chłopców 42 WOM 2008
        • 3 miejsce w siatkówce chłopców 41 WOM 2007/2008

        2007

        • 1 miejsce w rozgrywkach pierwszej ligi dziewcząt szkolnej ligi siatkówki szkół średnich i zdobycie tytułu mistrza SLS 2007
        • 1 miejsce siatkówka dziewcząt 40 WOM 2007
        • 1 miejsce siatkówka chłopców 40 WOM 2007

        2006

        • 1 miejsce w rozgrywkach pierwszej ligi dziewcząt i zdobycie tytułu mistrzyń szkolnej ligi siatkówki szkół średnich 2005/2006

        2005

        • 3 miejsce w rozgrywkach finałowych Era liga szkolna 2004/2005
        • 3 miejsce w siatkówce chłopców 38 WOM 2004/2005
        • 1 miejsce w rozgrywkach pierwszej ligi dziewcząt szkolnej ligi siatkówki szkół średnich 2005
        • Puchar SLS im. inż. Władysława Wiśniewskiego dziewcząt 2005

        2004

        • 1 miejsce siatkówka dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych mistrzostwa Mokotowa 2004
        • 1 miejsce siatkówka chłopców szkół ponadgimnazjalnych mistrzostwa Mokotowa 2004
        • 1 miejsce w punktacji chłopców szkół ponadgimnazjalnych Mokotowa 37 WOM 2004
        • 1 miejsce w punktacji łącznej  szkół ponadgimnazjalnych Mokotowa 37 WOM 2004
        • 1 miejsce w punktacji dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych Mokotowa 37 WOM 2004
        • 2 miejsce w 11 Szkolnych Mistrzostwach Warszawy w biegu na orientacje w klasyfikacji szkół średnich 2004
        • 2 miejsce w Drugim Ogólnopolskim Turnieju siatkówki dziewcząt o Puchar Starosty powiatu inowrocławskiego UKS "Jadwiga" 3 LO w Inowrocławiu 2004
        • 2 miejsce w punktacji łącznej liceów i skoczkom zawodowych 37 WOM 2004
        • 1 miejsce koszykarska liga szkół średnich chłopców 2004
        • 1 miejsce w turnieju siatkówki dziewcząt o mistrzostwo Mokotowa 2004
        • 2 miejsce koszykówka chłopców 37 WOM 2004

         

        2003

        • 5 miejsce 36 WOM w klasyfikacji finałowej liceów i szkół zawodowych 2003
        • 1 miejsce koszykarska liga Nike szkół średnich 2003
        • 1 miejsce w turnieju koszykowa chłopców o mistrzostwo Mokotowa 2003
        • 2 miejsce koszykówka dziewcząt o mistrzostwa Mokotowa 2003

         

        2002

        • 1 miejsce koszykówka chłopców o mistrzostwa Mokotowa 2002
        • 2 miejsce koszykówka dziewcząt o mistrzostwa Mokotowa 2002
        • 1 miejsce w finałach 36 WOM koszykówka chłopców 2002
        • 1 miejsce w rozgrywkach koszykarskiej ligi Nike szkół średnich konferencji Warszawa 2002
        • 2 miejsce w mistrzostwach Mokotowa siatkówka dziewcząt 2002
        • 3 miejsce mistrzostwa Mokotowa siatkówka chłopców 2002
        • 1 miejsce koszykarska liga Nika szkół średnich chłopców 2002
        • 1 miejsce w drugiej lidze szkolnej logi siatkówki szkół średnich dziewcząt i awans do pierwszej ligi 2002
    • Kontakty

      • XXVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego
      • lo28.sekretariat@kochanowski.waw.pl
      • 22 844 29 21
      • ul. Wiktorska 99 02-575 Warszawa
      • lo28.sekretariat@kochanowski.waw.pl
  • Galeria zdjęć

      brak danych