• Psychologiczne Centrum Wsparcia
     • Psychologiczne Centrum Wsparcia

     • Szanowni Państwo, w m.st. Warszawa w marcu 2020 r. uruchomiło Psychologiczne Centrum Wsparcia, którego zadaniem jest pomoc uczniom, rodzicom i nauczycielom w radzeniu sobie z nowymi wyzwaniami w czasie pandemii. Przy telefonach dyżurują specjaliści (psycholodzy, pedagodzy, psychoterapeuci) z czterech specjalistycznych poradni psychologiczno-pedagogicznych.

      Szczegóły

    • Deklaracje maturalne 2021
     • Deklaracje maturalne 2021

     • Uprzejmie informujemy, że deklaracje maturalne będą przyjmowane według następującego harmonogramu

      Przed złożeniem deklaracji prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy: lo28.sekretariat@kochanowski.waw.pl 

      Wszystkie zadeklarowane przez zdających egzaminy w części ustnej zostały anulowane z mocy prawa.

      W celu przystąpienia do matury ustnej należy dostarczyć do sekretariatu szkoły potwierdzenie zamiaru przystąpienia do części ustnej egzaminu maturalnego w 2021 r. (Zalacznik_30)

      Jeżeli zdający nie zamierza wprowadzać zmian do deklaracji złożonej do dnia 30 września 2020 r. staje się ona deklaracją ostateczną.

      W razie wątpliwości lub pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

    • Szlachetna paczka 2020 od Kochanowskiego
     • Szlachetna paczka 2020 od Kochanowskiego

     • Organizacja Szlachetnej Paczki

      Pierwszy raz udało nam się pomóc w ramach tej akcji w zeszłym roku, dzięki szkolnej sekcji Wolontariatu, która podsunęła nam ten pomysł. Tym razem, w takim samym składzie jak poprzednio, doszliśmy do wniosku, że ze względu na pandemię inicjatywa może nie zostać podjęta i postanowiliśmy działać na własną rękę. Razem z przedstawicielami klas 2. po gimnazjum (a dokładniej Oliwia Ściągaj z 2 A, z 2 B ja- Joanna Mączka, Olga Malczewska z 2D, Hanna Czeremużyńska z 2G oraz Helena Marszałek z 2F) zrobiliśmy ankiety w klasach dotyczące udziału w akcji „Szlachetna Paczka” i uzyskaliśmy odzew wystarczająco pozytywny żeby móc się zaangażować.

      Na początku nie było łatwo, ponieważ zbieranie funduszy on-line okazało się trudniejsze niż przy kontaktach bezpośrednich, więc musieliśmy wspiąć się na wyżyny naszych umiejętności wpływania na rówieśników w sposób dyskretny, a zarazem efektywny.
      Szło nam całkiem dobrze i najprawdopodobniej udałoby nam się zebrać wystarczającą ilość funduszy na zapewnienie podstawowych artykułów wymienionych w potrzebach rodziny, gdy podjętą inicjatywą zainteresowała się sekcja Wolontariatu.
      Filip Bogacz zaproponował rozszerzenie naszej zbiórki na całą szkołę, a my chętnie przyjęliśmy pomoc. Łącznie udało nam się zebrać 4 577 złotych. Dzięki temu mogliśmy zakupić wszystkie artykuły, o które prosiła rodzina. 
      Duże zaangażowanie w gromadzeniu potrzebnych rzeczy wykazały Julia Białołęcka, Weronika Moroz, Zuzanna Siwińska, Helena Marszałek, Hanna Czeremużyńska oraz Dominika Zarzycka, za co bardzo dziękuję im i wszystkim, którzy uczestniczyli w niekończących się debatach rozstrzygających mniej i bardziej ważne detale oraz rodzicom, którzy pomagali nam przy transporcie.
      W piątek 11. grudnia razem z Hanną Czeremużyńską, Dominiką Zarzycką oraz Martą Brzezińską zapakowałyśmy wszystkie artykuły do kartonów, a następnie zapakowałyśmy w świąteczną paczkę.
      Następnego dnia pojechałam razem z tatą oraz Hanią i jej mamą na ulicę Ceramiczną 11 zostawić paczki w magazynie.
      Joanna Mączka
      uczennica klasy 2B_3

    • Praca w Kochanowskim
     • Praca w Kochanowskim

     • Dyrektor XXVIII Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kochanowskiego w Warszawie (Mokotów) zatrudni od dnia 1 lutego 2021 r. osobę na stanowisku: woźna/y. Wyniar zatrudnienia: 1 etat (umowa o pracę). Praca od poniedziałku do piątku (godziny do ustalenia). Wymagania: odpowiedzialność, systematyczność, solidność i energiczność.

      Chętnych prosimy o składanie CV w portierni Liceum ul. Wiktorska 99, w godz. 8:00 - 14:00 lub drogą e-mailową (lo28@edu.um.warszawa.pl) do dnia 22.01.2021 r.  Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

      Osoba aplikująca na stanowisko pracy powinna zawrzeć w CV klauzulę: 
      "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).


       

  • Galeria zdjęć

    brak danych