• Turniej piłki siatkowej

     • 17 listopada 2021  na obiektach sportowych Zespołu Szkół nr 39 przy ul. Bełskiej 1/3 odbył się Turniej piłki siatkowej dziewcząt. 

      Reprezentacja naszego Liceum w składzie Hanna Dudzik, Maja Dąbrowska, Klara Chmielewska, Alicja Łozicka, Lidia Łuczkiewicz, Katarzyna Obara, Dorota Marciniak, Hania Czeremużyńska, Justyna Winiarska i Wiktoria Grabowska wygrała dwa mecze 2:0 z Liceum Cervantesa i gospodarzami ZS nr 39 z Bełskiej. 

      Bardzo poważna walka wywiązała się z Liceum nr 42 im. Konopnickiej gdzie po przegranym pierwszym secie, dziewczyny postanowiły nie poddać się i walczyć do końca przy stanie 10:24. Seria 14 zagrywek znokautowała przeciwniczki i dzięki temu set zakończył się stanem 28:26 oraz trzecim setem tie break. Końcowa klasyfikacja medalowa zależna była od ostaniego meczu Bełskiej z Konopnicką, końcowo wygrałyśmy!

      Złoto jest Nasze!!!

      Serdeczne podziękowania dla całej mojej drużyny za piękną walkę do końca, fantastyczny doping i koleżeństwo. Jesteście wielkie.

      Katarzyna Omelańczuk

    • WOM-badminton
     • WOM-badminton

     • 8.11.2021 r. Odbył się pierwszy turniej na Mokotowie, w ramach rozgrywek WOM, w badmintona. W zawodoch uczestniczyło 9 drużyn. Gra toczyła się systemem "każdy z każdym" , plus debel każdy z każdym. Wymagało to dużo wysiłku! Turniej, okazał się dużym wyzwaniem, fizycznym i psychicznym, bo poziom gier stał na wysokim poziomie sportowym. Tym większe gratulacje dla drużyn: chłopców i dziewcząt. 

      Dziewczęta w składzie: 

      Wieczorek Otylia 1 C

      Winiarska Justyna 3 B_4,

      zdobyły srebrny medal ! 

      Chłopcy w składzie: 

      Olędzki Krzysztof 3 F_3

      Kubiak Oliwier 1 E

      Knap Maciej  1 C

      zdobyli brązowy medal ! Opiekunem drużyn była p. Beata Cichowska. Gratulujemy!

  • Galeria zdjęć

    brak danych