• Była(o) bardzo blisko

     • Zofia Braun(3C) zajęła 4. miejsce w ostatniej konkurencji łyżwiarstwa szybkiego podczas IV Zimowych Młodzieżowych Igrzyskach Olimpijskich Gangwon 2024 – mass starcie. 

      Serdeczne gratulacje!

     • Nasi na igrzyskach

     • Od 19 stycznia do 1 lutego 2024 r. w Korei Południowej zostaną rozegrane IV Zimowe Młodzieżowe Igrzyska Olimpijskie Gangwon 2024. Uczestniczą w nich młodzi sportowcy w wieku od 14 do 18 lat. Kwalifikację olimpijską w łyżwiarstwie szybkim zdobyła Zofia Braun uczennica klasy 3 C.

      Relacja z igrzysk

       

       

       

     • Czas pracy sekretariatu

     • Uprzejmie informujemy, że sekretariat 28 LO w dniach

      15.01.2024-19.01.2024

      22.01.2024-26.01.2024

      pracuje w godzinach 9.00-13.00.

      Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego.

      tel.: (22) 844-29-21 

     • X Olimpiada ZUS

     • Ponad trzysta zespołów zmierzy się w etapie wojewódzkim X edycji Olimpiady „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych” Wśród uczniowie naszego liceum.

      Do olimpijskich zmagań z tematyką ubezpieczeń społecznych stanęła rekordowa liczba uczniów –ponad 36 tys. z przeszło tysiąca szkół średnich z całej Polski. Wiemy już, które szkoły zakwalifikowały się do wojewódzkiego etapu Olimpiady.

      W ramach szkolnego etapu uczestnicy rozwiązali test jednokrotnego wyboru. Jego wyniki zadecydowały o tym, kto z nich będzie reprezentować szkoły w etapie wojewódzkim.

      Reprezentacja Kochanowskiego:

      Julia Wachowicz

      Weronika Żuczek

      Bartosz Książek

      Opiekun: p. Katarzyna Lorek

      Zespoły zakwalifikowane do II etapu Olimpiady-zestawienie zbiorcze-X edycja

       

      Gratulujemy zespołom zakwalifikowanym do II etapu Olimpiady, a wszystkim uczestnikom i ich nauczycielom dziękujemy za udział.

      II etap Olimpiady odbędzie się 5 marca 2024 roku. 

      Z testem wielokrotnego wyboru, zmierzą się 333 trzyosobowe zespoły. O wyniku zadecyduje nie tylko poprawność udzielonych odpowiedzi, ale także czas, w jakim uda się ich udzielić.

      W finale Olimpiady weźmie udział 16 zespołów, które zdobędą minimum 20 punktów, oraz maksymalnie cztery dodatkowe wskazane przez Komitet Główny.

      Olimpiada „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych” znajduje się na liście konkursów przedmiotowych Ministerstwa Edukacji i Nauki. Oznacza to, że laureaci Olimpiady są zwolnieni z części pisemnej egzaminu zawodowego w zawodach technik ekonomista i technik rachunkowości. Ponadto na zwycięzców czekają także indeksy na studia, dodatkowe punkty w rekrutacji na uczelnie oraz cenne nagrody rzeczowe.

       

 • Galeria zdjęć

   brak danych