• X Olimpiada ZUS

     • Ponad trzysta zespołów zmierzy się w etapie wojewódzkim X edycji Olimpiady „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych” Wśród uczniowie naszego liceum.

      Do olimpijskich zmagań z tematyką ubezpieczeń społecznych stanęła rekordowa liczba uczniów –ponad 36 tys. z przeszło tysiąca szkół średnich z całej Polski. Wiemy już, które szkoły zakwalifikowały się do wojewódzkiego etapu Olimpiady.

      W ramach szkolnego etapu uczestnicy rozwiązali test jednokrotnego wyboru. Jego wyniki zadecydowały o tym, kto z nich będzie reprezentować szkoły w etapie wojewódzkim.

      Reprezentacja Kochanowskiego:

      Julia Wachowicz

      Weronika Żuczek

      Bartosz Książek

      Opiekun: p. Katarzyna Lorek

      Zespoły zakwalifikowane do II etapu Olimpiady-zestawienie zbiorcze-X edycja

       

      Gratulujemy zespołom zakwalifikowanym do II etapu Olimpiady, a wszystkim uczestnikom i ich nauczycielom dziękujemy za udział.

      II etap Olimpiady odbędzie się 5 marca 2024 roku. 

      Z testem wielokrotnego wyboru, zmierzą się 333 trzyosobowe zespoły. O wyniku zadecyduje nie tylko poprawność udzielonych odpowiedzi, ale także czas, w jakim uda się ich udzielić.

      W finale Olimpiady weźmie udział 16 zespołów, które zdobędą minimum 20 punktów, oraz maksymalnie cztery dodatkowe wskazane przez Komitet Główny.

      Olimpiada „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych” znajduje się na liście konkursów przedmiotowych Ministerstwa Edukacji i Nauki. Oznacza to, że laureaci Olimpiady są zwolnieni z części pisemnej egzaminu zawodowego w zawodach technik ekonomista i technik rachunkowości. Ponadto na zwycięzców czekają także indeksy na studia, dodatkowe punkty w rekrutacji na uczelnie oraz cenne nagrody rzeczowe.

       

     • SUBIEKTYWNIK

     • Witaj Drogi Czytelniku!

      Festiwal Teatralny jak co roku zachwyca, ale też przyciąga całe tłumy widzów. Uczniom Kochanowskiego niestraszne są wszelkie kataklizmy (czy też remonty)-Festiwal zawsze był i być musi. Dlatego w Twoich rękach znajduje się właśnie SUBIEKTYWNIK 29 Festiwalu Teatralnego. Zawiera recenzje festiwalowych sztuk, ale i nie tylko. Daj się wciągnąć raz jeszcze w świat Kochanowskiego teatru.

      Życzę miłej lektury.

      Anna Dybko, 

      Redaktor Naczelna

     • Konkurs Fizyczny Politechniki Warszawskiej

     • Z radością informuję, że uczniowie: Jacek Kobiera z klasy 3 B i Szymon Malec z klasy 4 B zakwalifikowali się do finału konkursu fizycznego Politechniki Warszawskiej.

      Prezentujemy listy z numerami ID i wynikami uczestników zakwalifikowanych do drugiego, finałowego etapu konkursu.

      Wyniki I etapu

      Wszystkim uczniom dziękujemy za udział, a zakwalifikowanych zapraszamy do udziału w finale, który odbędzie się 2 marca 2024 r. o 11.00.

     • KOMITET OKRĘGOWY OLIMPIADY FIZYCZNEJ

     • Komitet Okręgowy Olimpiady Fizycznej w Warszawie z przyjemnością zawiadamia, że do części teoretycznej zawodów 2 stopnia 73 Olimpiady 2023/2024 został zakwalifikowany uczeń 28 LO im. Jana Kochanowskiego w Warszawie: Andrzej Kowalik.

      Zawody odbędą się w niedzielę 14 stycznia 2024 r. O dokładnym miejscu, godzinie rozpoczęcia oraz zasadach obowiązujących w trakcie zawodów Olimpiady uczestnicy zostaną powiadomieni osobno.

      Komunikat 73 OF

     • Czas pracy sekretariatu w dn. 22.12.2023-2.01.2024

     • Uprzejmie informujemy, że sekretariat XXVIII Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kochanowskiego

      w dniach od 21 grudnia 2023 r. do 2 stycznia 2024 r. będzie pracował w trybie dyżuru:
      21 grudnia 2023 r. w godz. 9:00 – 12:30
      22 grudnia 2023 r. nieczynny
      27 – 29 grudnia 2023 r. w godz. 9:00 – 13:00
      2 stycznia 2024 r. nieczynny
      W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt: telefoniczny: 22 844-29-21
      e-mail: lo28@eduwarszawa.pl

 • Galeria zdjęć

   brak danych