• WOM biegi przełajowe-finały

     • Nasi uczniowie bardzo dobrze zaprezentowali się podczas finałów Warszawy w biegach przełajowych.
      6.10.2023 odbył się konkurs indywidualny,

      wyniki: Błażej Wróblewski 3 miejsce, Paulina Dzwonkowska 24 miejsce, Ignacy Pimpicki 19 miejsce, Antek Jabłonowski 20 miejsce,

      12.10.2023 odbyły się finały sztafet, w których nasi uczniowie wywalczyli brązowe medale.
      Skład:1. Antek Jabłonowski2. Bruno Duda3. Janek Pruszyński4. Igor Bednarczuk5. Ignacy Pimpicki6. Błażej Wróblewski rezerwowy: Mikołaj Rodzik
      Opiekun: p. Patryk Sadlej

      Gratulujemy i jak zawsze dziękujemy za reprezentowanie naszej szkoły.

    • MiNi Akademia Matematyki Zaprasza
     • MiNi Akademia Matematyki Zaprasza

     • ZAPROSZENIE NA PIERWSZE ZAJĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2023/2024

      7 października 2023 roku

      Szanowni Państwo,

      Mamy zaszczyt serdecznie zaprosić Was na pierwszy wykład MiNI Akademii Matematyki, którego tytuł to

      Czy zbiory nieskończone mają równość ilość elementów?

      Matematyka, jako niezwykle fascynująca dziedzina, skrywa wiele tajemnic, które chcielibyśmy z Wami zgłębić. Wykład będzie doskonałą okazją do zanurzenia się w świat matematyki, który jest zarówno źródłem niekończących się pytań, jak i odpowiedzi.

      Data i miejsce:

      Data: Sobota, 7 października 2023 roku
      Godzina wykładu: 14:00-15:00
      Warsztaty: 15:15-16:45
      Wykład odbędzie się w sali 107 w Gmachu Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej.

      Podczas wykładu dowiemy się, czy zbiory nieskończone rzeczywiście mają równą ilość elementów czy może istnieją różnice w ich mocy. To fascynujące zagadnienie będzie omawiane w sposób przystępny, aby każdy uczestnik mógł zrozumieć to zagadnienie bez względu na swój poziom wiedzy matematycznej.

      Ważne informacje dotyczące warsztatów:
      Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona, dlatego zachęcamy do wcześniejszych zapisów (zapisy na stronie: https://liblink.pl/XDHp8V99rj

      Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników matematyki oraz osoby ciekawe świata nauki do wzięcia udziału w naszym wydarzeniu. Razem odkryjemy, jak nieskończoność może być nie tylko fascynującą, ale także zaskakująco zrozumiałą koncepcją matematyczną.

      Do zobaczenia 7 października!

     • Tydzien Noblowski

     • Na początku października ogłoszone zostaną nazwiska tegorocznych laureatów Nagrody Nobla. W Centrum Współpracy i Dialogu UW już po raz piąty spotkają się w tym czasie eksperci Uniwersytetu Warszawskiego oraz Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, by na bieżąco przybliżać sylwetki oraz osiągnięcia nagrodzonych osób.

      Organizowany przez Centrum Współpracy i Dialogu (CWiD) Tydzień Noblowski to spotkania ekspertów z UW i WUM, podczas których na bieżąco komentowane są decyzje Komitetu Noblowskiego, Królewskiej Szwedzkiej Akademii Nauk i innych gremiów uprawnionych do przyznania Nagrody Nobla. Wydarzenie będzie również transmitowane na kanale YouTube Centrum Współpracy i Dialogu UW.

      26 września, w samo południe, startuje również towarzyszący wydarzeniu konkurs „NOBEL 2023”. Zadaniem jego uczestników jest prawidłowe wytypowanie laureata/laureatki Nagrody Nobla w danej dziedzinie. Odpowiedzi należy przesyłać za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego. Na autorki/autorów trafnych typowań czekają nagrody.

      Dodatkowo na stronie internetowej CWiD UW codziennie w trakcie Tygodnia Noblowskiego publikowane będą materiały dydaktyczne dla szkół dotyczące tegorocznych noblistów.

      https://www.uw.edu.pl/tydzien-noblowski-2023-na-uw/

       

 • Galeria zdjęć

   brak danych