• Drugi stopień alarmowy (stopień BRAVO)

     • Do 30 listopada 2022 roku obowiązuje zakaz wstępu do budynku Liceum osób postronnych.

      W związku z podpisaniem przez Prezesa Rady Ministrów Zarządzenia nr 282 z dnia 30 sierpnia 2022 r. w sprawie wprowadzenia na całym terytorium Rzeczypospolitej Polskiej trzeciego stopnia alarmowego CRP oraz 283 z dnia 30 sierpnia 2022 w sprawie wprowadzenia drugiego stopnia alarmowego na całym terytorium Rzeczypospolitej Polskiej , zakaz wstępu do szkoły osób postronnych został przedłużony do 30 listopada 2022 roku. Rodzice i Opiekunowie nie są osobami postronnymi. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego (22-844 29 21)

    • Mistrzowie Mokotowa
     • Mistrzowie Mokotowa

     • 19 października 2022 drużyna chłopców pokonując ZSLiT nr 1 w finale 9:8 zdobyła mistrzostwo Mokotowa w piłce ręcznej w ramach WOM. 

      Skład zespołu:

      1. Kacper Kowalski
      2. Marek Szczęsny
      3. Mikołaj Marciniak
      4. Krzysztof Bartkiewicz
      5. Michał Grabek
      6. Michał Dobek
      7. Jan Jeżółkowski
      8. Piotr Ambroziak
      9. Adam Serowik
      10. Kuba Janus
      11. Adam Bala
      12. Bartosz Stelmach

      Gratualcje!

      Zdobycie tytułu Mistrzów Mokotowa uprawnia uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w Mistrzostwach Warszawy i reprezentowania Dzielnicy Mokotów. Przypomnijmy, że w roku ubiegłym zdobyliśmy mistrzostwo i złoty medal w tych zawodach.

     • Save the Planet

     • 7 października 2022 r.   klasa 3 D miała ogromną przyjemność wybrać  się na kolejną wycieczkę. Tym razem jednak tematyka wyjścia była ściśle związana z charakterem naszego profilu.  Wybraliśmy się do Fabryki Norblina na wystawę pt. „Save the Planet – ocalamy planetę”. Głównym celem było zwrócenie uwagi na problemy, z którymi już boryka się nasza planeta, a które mogą pogłębić  się  jeszcze bardziej, jeżeli nie podejmiemy odpowiednich działań Wystawa wywarła na nas ogromne wrażenie, szczególnie ze względu na jej multimedialną formę. Spodobała nam się bardzo i skłoniła nas do refleksji. Mimo, że na niektóre kroki już za późno i nie wszystko da się odratować, to jest jeszcze wiele działań, które możemy podjąć, aby zapobiegać dalszym zniszczeniom.
      Sytuacja ekologiczna pogarsza się dramatycznie, ale wszystko zależy od nas.                            
      Przyszłość planety jest przyszłością młodych ludzi.

      Małgosia Cabaj (3 D)

     • W Teatrze Anatomicznym

     • 11 września 2022 r. klasa 2 D uczestniczyła w zajęciach anatomii na WUM w teatrze anatomicznym XXI wieku. Uczniowie dodatkowo poznali historię uczelni, zwiedzili muzeum anatomii oraz bibliotekę. 

     • 3 D integracja

     • 21-23 września 2022 r. klasa 3 D wybrała się autokarem na Mazury do ośrodka Gwarek. Wyjazd pozwolił nam na chwilę odetchnąć od szkolnej rzeczywistości i zintegrować się na łonie natury. Czas, spędzony na grach zespołowych i zajęciach integracyjnych sprawił, że jeszcze lepiej się poznaliśmy, a miejsce pozwoliło nam odpocząć od pędzącego miasta.

      To była bardzo udana wycieczka 

      Nadia Ratowska (3D) Poniżej fotorelacja.

     • WOM-biegi przełajowe (finały)

     • 4 października 2022 r. odbył się finał warszawski w indywidualnych biegach przełajowych w ramach rywalizacji WOM. Naszą szkołę reprezentowało 5 uczniów, którzy osiągnęli bardzo dobre rezultaty!

      Wyniki:
      Kategoria 06+ dziewcząt
      Antonina Kolmas 48 miejsce
      Startowały 104 zawodniczki

      Kategoria 03-05 dziewcząt
      Ania Lipińska 11 miejsce
      Startowało 81 zawodniczek

      Kategoria 06+ chłopców
      Bruno Duda 37 miejsce
      Startowało 122 zawodników

      Kategoria 03-05 chłopców
      Błażej Wróblewski 3 miejsce
      Maciej Czernicki 35 miejsce
      Startowało 116 zawodników

      Błażej Wróblewski oprócz brązowego medalu uzyskał awans do finałów wojewódzkich, które odbędą się w kwietniu 2023.

      Gratulujemy wszystkim reprezentantom naszej szkoły!

     • Szkoły pełne talentów

     • Drodzy nauczyciele, rodzice, uczniowie,

      Lidl rozpoczął akcję "Szkoły pełne talentów", w której bierzemy udział. Za każde wydane 50 zł (w tym minimum 1 warzywo lub owoc) należy odebrać kupon-Talenciak. Przykładowo za wydanie 100 zł z 1 warzywem należą się dwa Talenciaki (nie trzeba robić osobnych paragonów). Następnie są dwie możliwości:
      1. Z kodu QR na kuponie wybieramy naszą szkołę i przekazujemy punkty.
      2. Przynosimy kupon do szkoły i wrzucamy do specjalnego pudełka (żółte z logiem Lidla), które zostaną zeskanowane przez nauczycieli i dodane do naszej szkoły. Uwaga: zeskanowanych kuponów prosimy nie wrzucać do pudełka, bo punkty naliczą się tylko raz, niezależnie kto będzie je wprowadzał.
      Co z tego mamy? Uzbierane punkty wymieniamy na sprzęt sportowy, ale nie tylko. Przykładowo 1100 punktów to 10 piłek do siatkówki. Wybór nagród jest bardzo duży.

      Ponadto każdy Talenciak to dodatkowy los w loterii (do wygrania np. wyposażenie pracowni informatycznej).

 • Galeria zdjęć

   brak danych