• Pożegnanie
     • Pożegnanie

     • Z żalem i głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o nagłej śmierci śp. Pana Dariusza Zduńczyka, wieloletniego pracownika naszego liceum.

      Pan Dariusz  na zawsze wpisał się w pamięć całej społeczności szkoły. 
      Był pracownikiem, który dbał o nasze liceum  i teren wokół niego. Wyróżniał się skromnością, sumiennością i pracowitością. Za swoją pracę otrzymywał nagrody dyrektora szkoły, a także został uhonorowany „Zacnym Jaśkiem” przez Radę Rodziców. Wspierał młodzież przy przygotowaniach do Festiwali: Teatralnych, Filmowych i Muzycznych organizowanych w naszej szkole.

      Był człowiekiem niezwykłym, a Jego niezwykłość przejawiała się każdego dnia w drobnych gestach. Nigdy nikomu nie odmówił pomocy.

      Żegnamy Panie Darku.

      Msza Święta pogrzebowa zostani odprawion 17 grudnia 2022 r. o godzinie 11:00 w kościele pw. Świętej Anny w Długiej Kościelnej.

      .

     • Sukcesy na lodzie

     • W miniony weekend (3-4.12.2022r.) w Fińskim Seinajoki uczennica kl. 2c Zofia Braun reprezentowała Polskę podczas Pucharu Świata juniorów (15-19 lat) w łyżwiarstwie szybkim. W zeszłą sobotę zdobyła, wraz z koleżankami z reprezentacji, srebrny medal w biegu drużynowym (6 rund). W niedzielę dołożyła do tego medal w dyscyplinie indywidualnej - brąz w mass starcie. W lutym 2023r. Zosia będzie startować w trzeciej edycji Pucharu Świata juniorów oraz w Mistrzostwach Świata juniorów, które będą odbywać się w niemieckim Inzell. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

     • LVI WOM

     • 5 grudnia 2022 r. reprezentacja chłopców zdobyła mistrzostwo Mokotowa w piłce koszykowej w kategori szkół ponadpodstawowych w ramach LVI WOM. 

     • Stypendium Prezesa Rady Ministrów

     • W dniu 30 listopada uczeń klasy 4 B Marek Gryszka odebrał z rąk Mazowieckiego Kuratora Oświaty stypendium Prezesa Rady Ministrów – stypendium dla Ucznia z najwyższą średnią ocen na koniec roku szkolnego.

      Uroczyste wręczenie stypendiów dla ponad 200 stypendystów odbyła się w Wyższej Szkole Menadżerskiej przy ulicy Kawęczyńskiej.

      Markowi gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych przedsięwzięcia – m.in. Olimpiadzie Fizycznej i Konkursie Fizycznym.

     • Po 28 FT

     • Dzięki gościnności Stołecznego Centrum Edukacji Kulturalnej Stara Prochownia oraz
      wsparciu Pani Bożeny Robak w dniu 22 listopada można było jeszcze raz obejrzeć
      dwa spektakle nagrodzone na XXVIII Festiwalu Teatralnym.
      Widzowie obejrzeli Uczniów Kochanowskiego w przedstawieniu „Sztuka w Sztuce” -
      w oparciu o scenariusz uczennic klasy 3C Zuzannę Dąbrowską oraz Antoninę
      Cebulską, a następnie przedstawienie teatru cieni „Zakochana Akiko” - na podstawie
      scenariusza Heleny Salak i Soni Slezkin.
      Pełna lista Wyróżnionych na XXVIII Festiwalu Teatralnym:
      Najlepsza rola męska – David Osuch (Orzechy Makadamia) i Tomasz Mazurek
      (Sztuka w Sztuce)
      Najlepsza rola damska – Julek Borzym (Sztuka w Sztuce)
      Najlepszy scenariusz – „Sztuka w Sztuce”
      Najlepszy głos damski i kultura słowa – Helena Salak (Zakochana Akiko)

      Nagrodzonym jeszcze raz g r a t u l u j e m y, a Wszystkim, którzy przyczynili się do
      powrotu Festiwalu Teatralnego w formie stacjonarnej d z i ę k u j e m y.

     • Szkoła do hymnu

     • Miło nam poinformować, że w tegorocznej inicjatywie "Szkoła do hymnu" wzięło udział blisko 20,5 tys. przedszkoli, szkół i placówek oświatowych z kraju oraz prawie 360 placówek polonijnych z całego świata. Cieszymy się, że 10 listopada o godz. 11:11 byli Państwo z nami!

 • Galeria zdjęć

   brak danych