• Sukces naszego nauczyciela

     • Z wielką przyjemnością informujemy, że Pan Wojciech Szczucki-wieloletni nauczyciel wychowania fizycznego w naszej szkole został trenerem kadry narodowej SMS chłopców rocznika 2011 w piłce siatkowej. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

       

      - Siatkówka to moja pasja od lat. Mogę powiedzieć, że całe moje życie obracało się wokół tego sportu – powiedział Wojciech Szczucki, który został trenerem kadry narodowej chłopców Siatkarskich Ośrodków Szkolnych rocznika 2011 i młodszych.

      Przygodę z siatkówką Wojciech Szczucki (rocznik 1974) rozpoczynał w MKS Opole Lubelskie, następnie grał w AZS AWF Warszawa. Przez kilka sezonów prowadził II-ligową Legię Warszawa oraz zespoły Młodej Ligi – AZS Częstochowa i AZS Politechnika Warszawska.Jednak nazwisko nowego trenera kadry narodowej chłopców z rocznika 2011 związane jest przede wszystkim z KS Metro Warszawa, w którym pracą szkoleniową zajmuje się od 28 lat. Jego wychowankowie zdobyli wiele medali we wszystkich kategoriach młodzieżowych krajowych czempionatów. Były też sukcesy w mini siatkówce.Lista siatkarskich znakomitości, które trenowały pod  okiem Wojciecha Szczuckiego, jest imponująca. Zbigniew Bartman, Karol Kłos, Piotr Nowakowski i Andrzej Wrona są najlepszym świadectwem trenerskiego warsztatu Wojciecha Szczuckiego.- Moim najważniejszym zadaniem będzie wyszukiwanie i selekcja utalentowanych, perspektywicznych zawodników, którzy z czasem trafiliby do kadry narodowej seniorów – takie jest trenerskie credo Wojciecha Szczuckiego. Od piątku do niedzieli rozegrane zostaną cztery półfinałowe turnieje mistrzostw Polski juniorów. Gospodarzem jednego z nich będzie KS Metro Warszawa, a trzech pozostałych AT Jastrzębski Węgiel, AKS V LO Rzeszów i ENEA Energetyk Poznań.W stolicy w hali przy ulicy Hirszfelda 11, poza gospodarzami, zobaczymy jeszcze VitaSun MKS Będzin, UMKS MOS Wola Warszawa i Eco-Team AZS Stielzle Częstochowa.

    • KochanZeitung
     • KochanZeitung

     • Jest już kolejne wydanie KochanZeitung :)

      Trochę sentymentalnie - bo Szef i cały zespół to tegoroczni maturzyści, którzy tym wydaniem żegnają się z Wami.

      Temat przewodni tego wydania to wymiana językowa ze szkołą niemiecką ale znajdziecie tu również artykuł nowego Szefa KochanZeitung Krzysztofa Kowalczyka o sztucznej inteligencji:) oraz wątek kulinarny Jakuba Mellera:)

      Podziękowania dla  Agaty Pękali, Mareka Szczęsnego i Janeka Kaliwody:) za Wasze artykuły:)

      Dzięki "starej ekipie" za zaangażowanie a nowemu Szefowi życzymy powodzenia i dobrania mega ekipy:)

      Nad całą ekipą redakcyjną czuwa od samego początku p. Katarzyna Mikołajczzyk.

       

       

     • Olimpiada fizyczna

     • Komitet Okręgowy Olimpiady Fizycznej w Warszawie z przyjemnością zawiadamia, że do części
      doświadczalnej zawodów 2 stopnia 72 Olimpiady 2022/2023 został zakwalifikowany uczeń klasy 4 B Marek Gryszka.

      Gratulujemy!

     • Turniej piłki siatkowej

     • W dniach 7-8.02.2023 w LO 34 (Cervantes) odbył się turniej piłki siatkowej, będący sprawdzianem przed zbliżającymi się WOM. Drużynie dziewcząt w rywalizacji zabrakło 1 wygranego seta do awansu z grupy i możliwości zagrania o 3 miejsce, przez co skończyły zmagania w fazie grupowej. Natomiast chłopcy awansując z 1 miejsca w swojej grupie w finale zmierzyli się z X LO (Królówka). Jednak w tym meczu przeciwnik okazał się lepszy i zasłużenie wygrał zawody, a nasi siatkarze zdobyli srebrne medale. 

      Skład dziewcząt:

      1. Hania Dudzik 4B

      2. Justyna Winiarska 4B

      3. Kasia Obara 4B

      4. Otylia Wieczorek 2C

      5. Klara Chmielewska 4A

      6. Edyta Kozłowska 4A

      7. Dorota Marciniak 3C

      8. Zuza Poloczek 4D

      9. Wiktoria Grabowska 2A

      10. Nina Chojnacka 2D

      Skład chłopców:

      1. Kacper Kowalski 4B

      2. Mikołaj Marciniak 4A

      3. Wojtek Danielewicz 4A

      4. Krzysztof Bartkiewicz 4C

      5. Bartek Mantey 4D

      6. Jan Jezółkowski 3C

      7. Joannes van Soest 3A

      8. Krzysztof Strupinski 2A

      9. Bartek Czapliński 1C1

      10. Bartek Dąbrowski 1C1

      11. Kajtek Barański 1B

      12. Krzysiek Nosowski 2B

      13. Mateusz Kwieciński 1A

      Trener: Patryk Sadlej

 • Galeria zdjęć

   brak danych